Plovoucí podlahy

Plovoucí podlahy – levnější varianta dřevěných podlah.

Tyto podlahy nejsou vyráběny z masivního dřeva, ale skládá se ze tří vrstev, které plní své funkce také výtečně. Díky třem vrstvám mají plovoucí podlahy vysokou stabilitu. Jednodušší je i pokládka oproti masivním dřevěným podlahám. Lamely se pokládají na polystyrenovou podložku, která tak podlahu odhlučňuje.

Podlahy Tarkett

Logo tarkett Sortiment laminátových podlah Tarkett zahrnuje celou řadu krásných dezénů různých druhů dřeva a dává jim autentický vzhled s jemnými detaily povrchové úpravy a bohatou strukturou dřeva. Některé laminátové podlahy Tarkett využívají trojrozměrného efektu – mají zkosené příčné a podélné hrany, čímž vyvolávají iluzi skutečné podlahy z tvrdého dřeva. Tuto přirozenou náladu pak přenášejí do všech interiérů, v nichž jsou použity.

Kolekce Tarkett

 • Free Natural a Smart Nature

  Inovační povrchová vrstva s profilováním a světelnými efekty. Je vyráběna novou technologií pro přirozenější vzhled.

 • Eden a Eden Acoustic

  Vláknitá povrchová struktura, která odráží světlo v každém vláknu jinak, vytváří velmi realistický efekt.

 • Techwear

  Povrch s nádherným hedvábným matováním bez lesklých efektů. Dokonalá kombinace originálního vzhledu dřeva s kvalitní povrchovou vrstvou.

 • Smart Original a Kaleïs

  Dokonalá matná povrchová úprava vytváří jedinečný vzhled.

Podlahy Kronotex

Logo kronotex Německá firma KRONOTEX, jeden z největších světových producentů podlah, je schopen uspokojit požadavky každého zákazníka. Vyrábí podlahy od levných typů až po typy pro opravdu náročnou klientelu. Sortiment zahrnuje ekonomické kolekce pro developerské projekty, nejprodávanější cenově dostupné kolekce, kolekce vysokozátěžové, kolekce s přiznanou spárou či kolekce designové. Kvalita výroby je vždy prvořadá – podlahy vznikají za důsledného dodržování výrobních postupů, inovace technologií a sledování a následného vyhodnocování kvality výroby. Podlahy Kronotex jsou tak skutečně „německou kvalitou“.

Parador

logo parador

Kolekce Classic

Tato kolekce nabízí široký výběr dekorů dřeva v perfektních imitacích přírodního materiálu. Díky nadčasové eleganci se tato podlaha v parketovém i selském vzoru kombinuje s klasickým i moderním nábytkářským stylem.

Kolekce Trendtime

Plovoucí podlahy Kolekce Trendtime je zosobněním moderních současných nábytkářských trendů. Tyto podlahy se vyznačují autentickou imitací kvalitního dřeva a jiných působivých materiálů. Nabízí také imitace velmi zajímavých materiálů s neobvyklými grafickými motivy v mnoha různých formátech lamel, povrchových strukturách a kombinacích spár. Tvoří tak ideální základ pro nábytkářský styl orientovaný na design.

Kolekce Edition / Identity

Laminátová podlaha Edition vyzdvihuje individuální podlahový design na zcela novou úroveň. Dvanáct špičkových designérů se nechává inspirovat a propůjčuje značce Parador svoji charakteristickou tvořivost. Vznikají tak podlahy v umělecké kvalitě v maximálně brilantních intenzivních barvách. Kolekce Identity dovršuje tento trend směrem k individualizaci – můžete vytvářet jedinečné designy laminátových podlah v luxusní kvalitě podle svých vlastních představ.

Kontaktujte nás
 1. (vyžadováno)
 2. (spravný e-mail)
 3. (vyžadováno)
 

cforms contact form by delicious:days

 

Naši partneři

 • Kronotex
 • Tarkett
 • Parador