Podlahy Praha

Vybereme, položíme, upravíme, uklidíme a zrenovujeme…

Parkety PRAHA

Podlahy Tarkett Parkety jsou tradiční podlahovinou, která je i v dnešní době velmi moderní a zachovává si nadčasový vzhled. Zajistíme Vám pokládku parket přímo na míru. Pokud máte parkety, které potřebují zrenovovat, obnovíme jejich zašlou krásu. Pokud je toho zapotřebí, parkety přeložíme tak, aby nevrzaly. V dnešní době není pro nás žádný problém nepřekonatelný!

Plovoucí podlaha PRAHA

Plovoucí podlahy jsou symbolem univerzálnosti a variability. Podlahu Vám nejen odborně položíme, ale také Vám na práci poskytneme záruku. Po dokončení prací Vám předáme všechny potřebné protokoly a revizní zprávy. S našimi službami budete určitě spojeni!

PVC podlaha PRAHA

PVC podlahy jsou vícevrstvé syntetické krytiny. Výhodou je mechanická odolnost a velmi snadno se také udržují. Podlahy PVC jsou vhodné pro alergiky či pro podlahové vytápění. Na výběr je mnoho různých vzorů, barev a velikostí. Poradíme Vám s výběrem, zajistíme Vám montáž i servis.

Marmoleum podlaha PRAHA

Marmoleum je přírodní plovoucí podlahovina, která se vyrábí ze směsi přírodních obnovitelných zdrojů. Marmoleum splňuje náročné požadavky na vzhled i funkční vlastnosti. Je antistatická, antibakteriální a vhodná pro alergiky. Vykazuje vysokou mechanickou odolnost a snadno se udržuje.

Parkety, podlahy, dřevěné podlahy Praha

Vinyl podlaha PRAHA

Vinylové podlahy v sobě snoubí širokou škálu vzorů a skvělé funkční vlastnosti. Vinylové podlahy dokážou věrně napodobit dřevo, kámen, dlaždice či korek. Snesou vysoký stupeň zátěže, jsou protiskluzné a mají dlouhou životnost.

Vinylové podlahy jsou též vhodné pro alergiky.

Kontaktujte nás
  1. (vyžadováno)
  2. (spravný e-mail)
  3. (vyžadováno)
 

cforms contact form by delicious:days

 

Naši partneři

  • Kronotex
  • Tarkett
  • Parador