O firmě

Společnost A+A HoKo působí na trhu již od roku 1995, kdy obsadila pražský trh nabídkou služeb v oblasti zednických, malířských a natěračských prací. Posléze, i na poptávku svých klientů, začala působit také v oboru podlahářství.

V současné době svým klientům nabízíme:

  • pokládku parket
  • pokládku plovoucích podlah
  • pokládku PVC podlah
  • pokládku koberců
  • kompletní rekonstrukce bytů na klíč

Zakládáme si na tradici a dlouhotrvající stabilitě na pražském trhu. Naše motto je: „Nejsme ti nejlevnější, ale jsme jedni z nejkvalitněj­ších“. Náš tým čítá cca 15 lidí a díky profesionálnímu personálu jsme schopni zaručit tu nejkvalitnější práci a nejrychlejší dokončení zakázky k celkové spokojenosti klienta.

Nové obchodní prostory

V současné době se společnost přestěhovala, díky podnětům od zákazníků, do Říčan u Prahy. Zde sídlí ve vlastním domě, ve kterém je nově vybudován showroom, kde si každý zákazník může přijít na své, vybrat si vhodnou podlahu, lino a nejen to.

Tyto prostory jsou mnohem větší než dosavadní prostory v Praze na Kačerově, a právě sem si může každý pohodlně dojet, zaparkovat vůz na střežené parkoviště, v klidu rozjímat a vybírat. Tento objekt slouží nově také jako prodejna, takže si klient může vybrané zboží odvést přímo s sebou, aniž by musel využít našich manuálních služeb.

Kontaktujte nás
  1. (vyžadováno)
  2. (spravný e-mail)
  3. (vyžadováno)
 

cforms contact form by delicious:days