Parketové laky na vodní bázi

Parketové laky jsou důležité pro výsledný efekt Vašich parket.

Nabízíme Vám širokou škálu laků, ze kterých si určitě vyberete a oživíte tím zastaralé dřevěné parkety.

Hydro-Kitt (Hydro Holzkitt)

Parketový lak – Hydro-Kitt Roztok na bázi vody k přípravě spárovacího tmelu 5 dobrou stabilitou, takže nedochází k propadání ve spáře. Podíl rozpouštědel, který činí ca. 4,9 %, zaručuje mimořádně ekologickou systémovou aplikaci.


Hydro Base (Hydro Spezialgrund)

Parketový lak – Hydro Base Jednokomponentní disperzní parketový základní lak na vodní bázi s dobrou plnící schopností, pro nanášení válečkem nebo špachtlí. Podíl rozpouštědel, který činí ca. 4,9 %, zaručuje mimořádně ekologickou systémovou aplikaci.

Pall-X 325 (UZIN MG 325)

Parketový lak – Pall-X 325 Jednokomponentní vrchní parketový Iak na vodní bázi pro silně namáhané parketové podlahy s velmi dobrou odolností na mechanické a chemické namáhání. Podíl rozpouštědel, který činí ca. 13 %, zaručuje ekologickou systémovou aplikaci. PaII-X 96 tvoří finální součást časově rychlého systému lakování, díky své velmi rychlé době schnutí. (během jednoho dne Ize zbrousit a nalakovat 30 m2 plochy).

Hydro Diamond (Hydro Diamant)

Parketový lak – Hydro Diamond Jednokomponentní vrchní akrylátový PU parketový lak na vodní bázi s velmi dobrou odolností proti silnému mechanickému a chemickému namáhání. Podíl rozpouštědel, který činí ca. 4,9 %, zaručuje mimořádně ekologickou systémovou aplikaci.

Pall-X 96 (UZIN MF 96)

Parketový lak – Pall-X 96 Jednokomponentní vrchní parketový Iak na vodní bázi pro silně namáhané parketové podlahy s velmi dobrou odolností na mechanické a chemické namáhání. Podíl rozpouštědel, který činí ca. 13 %, zaručuje ekologickou systémovou aplikaci. PaII-X 96 tvoří finální součást časově rychlého systému lakování, díky své velmi rychlé době schnutí. (během jednoho dne Ize zbrousit a nalakovat 30 m2 plochy).

Pall-Xtreme (PaII-X Extrem 1K)

Parketový lak – Pall-Xtreme Jednokomponentní vrchní parketový Iak na vodní bázi pro velmi silně namáhané parketové podlahy s velmi vysokou odolností na mechanické a chemické namáhání. Podíl rozpouštědel, který činí ca. 13,1 %, zaručuje ekologickou systémovou aplikaci.

Pall-X Kitt (UZIN MG 300)

Parketový lak – Pall-X Kitt Roztok na bázi vody k přípravě spárovacího tmelu s velmi dobrou stabilitou, takže nedochází k propadání ve spáře. Podíl rozpouštědel, který činí ca. 10 %, zaručuje ekologickou systémovou aplikaci. PaII-X Kitt se vyznačuje krátkou dobou schnutí a je základním stavebním kamenem pro rychlou konstrukcí.

Pall-X 320 (UZIN MG 320)

Parketový lak – Pall-X 320 Jednokomponentní disperzní parketový základní lak na vodní bázi s velmi dobrou plnící schopností, pro nanášení válečkem nebo špachtlí. Podíl rozpouštědel, který činí cca. 9,5 %, zaručuje ekologickou systémovou aplikaci.

Pall-X 340

Parketový lak – Pall-X 340 Jednokomponentní parketový základní lak na vodní bázi k nanášení válečkem. Silně zvýrazňuje kresbu dřeva. Povrchová optika je srovnatelná s optikou jako při používání rozpouštědlových systémů. Podíl rozpouštědel, který činí ca. 6 %, zaručuje ekologickou systémovou aplikaci.

Pall-X 94 (UZIN MF 94)

Parketový lak – Pall-X 94 Jednokomponentní vrchní parketový lak na vodní bázi pro normálně namáhané parketové podlahy s dobrou odolností na mechanické a chemické namáhání. Podíl rozpouštědel, který činí cca. 9 %, zaručuje ekologickou systémovou aplikaci.

Pall-X 98 (UZIN MF 98)

Parketový lak – Pall-X 98 Dvoukomponentní vrchní parketový lak na vodní bázi pro velmi silně namáhané parketové podlahy s velmi vysokou odolností proti silnému mechanickému a chemickému namáhání. Podíl rozpouštědel, který činí ca. 12,6 %, zaručuje ekologickou systémovou aplikaci.

Pall-X Sport

Parketový lak – Pall-X Sportk Jenokomponentní vrchní parketový lak na vodní bázi s odpovídajícím součinitelem smykového tření podle DIN 18 032 a vysokou elasticitou. K lakování parketových a dřevěných podlah, které podléhají neustálým rozměrovým změnám.Podíl rozpouštědel, který činí ca. 12,9 %, zaručuje ekologickou systémovou aplikaci.

Kontaktujte nás
  1. (vyžadováno)
  2. (spravný e-mail)
  3. (vyžadováno)
 

cforms contact form by delicious:days