Dřevěné podlahy

Nabídka dřevěných podlah

Naše firma Vám předkládá kvalitní dřevěné podlahy, které jsou investicí na celý život.
Nabízíme Vám podlahy vhodné do domácnosti, kanceláře, hotelu či nákupních středisek. Dřevěné podlahy také renovujeme a upravujeme dle požadavků zákazníka. Představíme Vám širokou nabídku dřev, ze kterých si určitě vyberete.

Dřevěné podlahy a jejich vlastnosti

Dřevěné podlahy vypadají nejen elegantně, ale také dobře tepelně izolují a vytváří tak příjemnou domácí pohodu. Podlahy ze dřeva jsou vhodné hlavně pro rodiny s dětmi, které si na zemi mohou hrát, aniž by prochladly. Na rozdíl od dlažeb, dřevo perfektně tlumí zvuky, rány a vibrace. Vrzání podlah je díky novým systémům již jen vzpomínkou!

Druhy dřevěných podlah

Vyberte si dřevo pro dřevěné podlahy z Čech či zahraničí!
Poradíme Vám, které typ dřeviny je vhodný do konkrétní místnosti a jak si vybrat kvalitní, ale přesto cenově dostupné parkety či podlahy. I z nových dřev lze vytvořit starý či mořený efekt. Provedeme pokládku dřevěné podlahy k Vaší plné spokojenosti. Nebojte se experimentovat s exotickými dřevinami, které Vám zmodernizují prostředí a oživí jinak všední podlahy!

Dřevěná podlaha, to je základ, od kterého se odvíjí všechen ostatní interiér. Dejte si tedy záležet a vytvořte si svůj komfort!

Kontaktujte nás
  1. (vyžadováno)
  2. (spravný e-mail)
  3. (vyžadováno)
 

cforms contact form by delicious:days